Kde vzít podnikatelský nápad?

Publikováno

.

webinář #startuji: Kde vzít podnikatelský nápad?

Kdy: úterý 5. října v 16.30–18.30

Kde: online

Web, Facebook

Založit e-shop, vyvinout aplikaci nebo vymyslet nový Facebook. Láká vás podnikání, ale nejste si jistí, co by mohlo být to pravé zrovna pro vás? Seriál akcí s názvem #startuji vám poradí, jak najít ty správné odpovědi. Dozvíte se, kde hledat potřebnou inspiraci, co je to podnikatelský záměr a jak se svým nápadem dál pracovat. Nahlédneme pod pokličku úspěšných projektů a probereme i aktuální trendy v podnikání.

 

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Kdy: úterý 12. října v 14.00–17.00

Kde: JIC, Purkyňova 127, Brno

Web, Facebook

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší formát akcí s názvem #mámnápad. Přihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

 

#student: Jak využít svých talentů a silných stránek

Kdy: středa 20. října v 17.00–19.30

Kde: JIC, Purkyňova 127, Brno

Web

Co je to talent? A mám nějaký i já? A jak ho ještě dále rozvíjet? To všechno jsou otázky, na které bychom měli hledat odpovědi už během studia. Protože poznat svá nadání a talenty nám pomůže při správné volbě budoucí pracovní cesty. Lépe zhodnotíme, co nás bude doopravdy bavit a naplňovat a v čem můžeme být excelentní! Jak objevit své silné stránky a talenty prozradíme ve středu 20. října na studentském workshopu.

 

#student: Soutěž podnikatelských nápadů

Kdy: deadline přihlášek 10. října, prezentační den 21. října

Kde: JIC, Purkyňova 127, Brno

Web

Jsi na škole a už v hlavě nosíš podnikatelský nápad? Hledáš cesty, jak mu pomoci na svět? Přihlas se s ním do soutěže JICu pro studenty. Získat od nás můžeš až 15 tisíc korun a naši odborníci ti navíc poradí, jak z něj udělat fungující produkt nebo službu.