Lenka Horáčková

Fotka Lenka Horáčková

Děkujeme vám za úžasnou soutěž, která otevírá srdce.

„Chci vašemu týmu moc poděkovat za úžasnou soutěž, kterou jste pro děti vytvořili a kterou již druhým rokem organizujete. V této neklidné době je to obzvlášť potřebné. Právě vaše soutěž ukazuje, jak je nutné otevřít srdce, vážit si lidského života a vzájemně si pomáhat. Děkuji také za výtisky časopisu AGE, které od vás dostáváme do školy. Je o ně zájem mezi učiteli i mezi žáky, tak kolují ve třídách či jsou k dispozici na volně přístupných místech. I když se naše škola v letošním roce do soutěže nezapojila, sledujeme, jak pracují jiní, posíláme hlasy. Já osobně jsem již přečetla velkou část zaslaných příspěvků ‒ jsou úžasné. Budete mít opět těžkou roli vybrat ty nejlepší. Ať soutěžení i závěrečné vyhodnocení přinese radost vám i vítězům. Moc si vážíme vaší práce.

Ráda bych se podělila o radostnou zprávu. Filípek, kterému jsme věnovali vloni my naše Srdce, je již po operaci. Dostal nové srdce, vyrostl a je úžasně veselý a milý student. Dál šíří vaši myšlenku pomoci, a když město Kyjov pro něj uspořádalo koncert, věnoval výtěžek nemocnici v Praze pro další pacienty.“

Lenka Horáčková je učitelkou na 1. stupni v ZŠ Svatobořice-Mistřín. Tým páťáků pod jejím vedením si vloni z pražského Studia Ypsilon odvezl jednu z prvních cen Srdce s láskou darované za své Srdce pro Filípka.

Zpět na další reference